20. And So I watch you from afar - "Gangs"
Kautarī Skotijas ģitārgriezēji ar saviem vīlējamajiem, ātrajiem un dinamiskajiem rifiem, dažubrīd, liekas, pat drusku kaitinoši, tomēr, postroka dauzoņām, ir arī melodiski gabali, kuri man liekas tīri klausāmi un saprotami. Dziesma, kura visvairāk ir skandināta no šī albūma- 7 billion People all Alive At Once, un Lifeproof gabala iesākums ir grandiozs.
19. Pianos Become the teeth - "The Lack long after"
Tā saucamos modernā hārdkora-skrīmo pārstāvjus, Baltimoriešus, Pianos become the teeth, es iepazinu, pirms apmēram gada, kad mani aizķēra viņu, nu jau par hītu kļuvušā "House we die in". Es varbūt neesmu, šausmīgs šāda stila mūzikas mīļotājs, bet "The Lack long after" manā pleilistē, pagajušo gad bija atrodams diezgan bieži. Mīļākās kompozīcijas - I"ll be damned un Good times. Brīžam, prasās, arī kautkas tāds, nevar visu laiku vīlēt, vienā laidā tikai postroku un embientu. hihi :D
18. Kidcrash - "Naps"
Reku, kautkas arī no matroka. Vienkārši dzīvīgs, viengabalains, dinamisks, pozitīvs, četru treku veikums, ļoti piemērota mūzika, braucienam ar riteni. ;D
Hibernationstate
17. Swod - "Drei"
Kautarī, minimālisti Swod ir diezgan pieredzējusi apvienība, pirmoreiz par viņiem dzirdēju tikai šogad. Kompozīcijas, kuras visvairāk patika ir Sans peau un Hellerau.
16. Saaad - "Raincoats"
Viena laba drona porcija. The frontier ir tīkamākais gabals.
15. Clem Leek - "Lifenotes"
Šogad, kautkā vairāk sanāca, klausīties vecākus klavierembientierakstus, ne no 2011. Lifenotes, bija viens no tiem retajiem, jaunajiem ierakstiem, kurš reizē arī patika. You're so very far away un Breaking down, divi ļoti skaisti gabali.
14. KODIAK + N "Rn Xe Collaboration"
Kodiaks iepriecināja. Rn Xe.
Drusku, neierasta izvēle, salīdzinot ar pārējiem māksliniekiem, nevarēju palikt vienaldzīgs, pirmoreiz, izdzirdot, Konana O'Brajena šovā, harizmātiskās, ar lielajām acīm, blondās Ritzijas performanci, kura izpildija dziesmu, Whirring, kura, pašlaik, arī tiek uzskatīta par vislielāko grupas hītu. Grupas spēlēšanas stilu uz sitiena ir diezgan grūti nodefinēt, tas varētu būt alternatīvi sapņains indiroks, ar nelielu postroka piegaršu.
12. Omega Massif - "Karpatia"
Dragājam kopā ar Omegu. :D Būs jāpamēģina, šo albūmu ierakstīt pleijerīti, un jāpastaigā naktī pa mežu, lai noķertu, to sajūtu līdz galam. :D Neviena kompozīcija, iespējams, nav tik spēcīga, ka Unter Null, bet tādi gabali, kā Karpatia un Im Karst ir jaudīgi.
The Fallen Host, Repetitions nav pārspējis, mūzika ir kļuvusi vēl drūmāka. Labākais gabals - Ellipsis.
10. Tides from nebula - "Earthshine"
Pēc fantastiskā debijas albūma, poļu postroka grandi, ir izdevuši, nemazāk sliktāku ierakstu "Earthsine", kurš melodijas ziņā, varbūt neiekriet uzreiz galvā, bet liek vienkārši atslābt un klausīties. Klausītākais gabals, viennozīmīgi - Siberia.
9. Arms and Sleepers - "Nostalgia for the absolute"
Agra, auksta ziemas rīta mūzika. Lisbon ir skaists.
8. Fareweel Poetry "Hoping for the Invisible"
As true as Troilus ir īsts masterpīss.
7. Field rotation "Acoustic Tales"
Jaunā, talantīgā vācieša Kristofera Berga soloprojekts. Viņa mūzika ir kautkas, pa vidu, Max Richteram un Olafuram Arnaldsam.
Acoustic Tale 1
6. Russian Circles - "Empros"
Krievu apļu trešais studijas albūms, nedaudz atšķirīgs, no iepriekšējiem, varbūt mazāk melodisks, bet noteikti kosmisks. Mīļākā kompozīcija no šī albūma ir Mladek. Ja, iepriekšējos ierakstos, mani fascinēja, Deivs ar savu bungu spēli, tad tagad, arī Braiens, ir fantastiski pastrādijis pie savām basa partijām.
5. Braveyoung - "We are Lonely Animals"
"The Light Narrows", "The Weight of Loss in Whole" ir klausītas biežāk nekā citas.
4. Tim Hecher - "Ravendeath"
Par spīti Hekera, iepriekšējiem, spēcīgajiem albūmiem, „Ravendeath, 1972” pēc manān domām, ir viņa veiksmīgākais, ipresionistiski, vismonolītiskākais albūms. Hatred of music 1.
3.Conquering Animal Sound "Kammerspiel"
Neraugoties, varbūt, uz īpašu tieksmi pēc iespējami abstraktāku trokšņu radīšanas, albūmā, tomēr bieži vien dziesmas un melodijas seko standartveidīgajai verse/chorus struktūrai un skaidrs, ka Conquering Animal Sound ir kautkas daudz vairāk, nekā bezmērķīgs eksperiments. Ar savu debijas plati "Kammerspiel", Connquering Animal Sound ir vienlaicīgi izdevies sagūstīt un atzīmēt savu radošumu, iztēli, kā arī savam skanējumam raksturīgo skaistumu. Manā skatījumā, vienkārši brīnišķīgs debijas albūms! Bear un Ira - divi favorītgabali
2. Barn Owl - "Lost in the Glare"
Negribu samelot, bet Barn Owl uzstāšanās, festivālā Zemlika, varētu būt, spilgtākā performance, pagajušajā gadā, priekš manis, nu, ja neskaita varbūt Rosettu, Fluff festā, bet nu labi. Ir tā, ka klausoties Barn owl, rodas tāda sajūta, ka tevi nedaudz, kautkas baksta ar elektrību, savukārt dzīvajā, ir tāda sajūta, ka tevi kāds mazgā no iekšienes. The darkest Nigt Since 1683 un Midnight Tide, divas kompozīcijas, kuras patika visvairāk.
1. Imannu el - "In passage"
Diezgan neticami, ka albūms, "In passage" ir kļuvis par manu vienu no skandinātākajiem albūmiem pēdējā laikā, pirms tam, es īsti pat nebiju klausījies Immanu el vecos ierakstus. The treshold, Comforting Down, Conquistador ir mani favorītgabali.